درپوش ها: 36 دلار براق تام فورد لب: NARS آن را تسلیم رنگدانه لب Powermatte می کند
واقعیت: اگر فکر می کردید این یک براق لب جدید است .

براق چشم تام فورد
براق ، غیر چسبنده و سرگرم کننده است
. شما تنها نیستید من در ابتدا آن را روی لب هایم قرار داده ام (خنده دار) و ، FYI ، یک براق لب بسیار خوب (غیررسمی) است ، اما از نظر شما حتی بهتر است.

راحت ، واضح ، براق و بدون چسبنده است (بله!). این Eye Eye Gloss جدید 36 دلاری تام فورد است و بخشی از مجموعه جدید Eyes of Tom Ford است که هم اکنون در دسترس است .

این نسخه همچنین شامل تک آهنگ های سایه چشم خصوصی خصوصی (30 سایه ، 36 دلار) ، سه ریمل ( اسپایک ، شاتر و تمام صفحه ، هر 45 دلار) و دو سایه جدید آستر چشم Kohl Intense ( سفید دود و تورمالین ، هر 36 دلار) است.

Tom's Eye Gloss شباهت زیادی با Smithereens of Stars Rouge Bunny Rouge دارد ، که در واقع تنها براق و شفافیت فوق العاده راحت دیگری است که پیدا کردم که می توانم برای مدت طولانی لباس بپوشم.

مانند براق چشم RBR ، Tom's سبک وزن و انعطاف پذیر است ، و روی درپوش های من نمی چسبد و به خطوط شلاق من نمی خورد. بنابراین ، خط تنگ و ریمل شما لکه دار نخواهد شد. همچنین ، هنگامی که چشم خود را چشمک می زنید ، براق به چرمی خود احساس نمی کنید.

برای من ، براقیت چشم روشن RBR سالها استاندارد طلا بوده است ، اما ممکن است TF از آن استفاده کند. من فکر می کنم آن را به همان اندازه راحت است ، و درخشش حتی بیشتر طول می کشد.

درخشش چشم RBR به آرامی درخشش نرم و منعکس کننده پوست فرو می رود ، که من نیز دوست دارم ، اما TF به نظر می رسد در تمام طول روز مرطوب است ، بنابراین لازم نیست که روز به نیمه راه خود را بپوشید.

در اصل ، من احساس می کنم!

براق چشم تام فورد
اپلیکیشن گله باعث می شود تا بتوانید روی لپ های خود کار راحتی کنید.
من دوست دارم لبه های شفاف و شفاف را با لبهای روشن و مژگان چشمگیر جفت کنید. من فکر می کنم این مورد از بصری زیاد برخوردار است ، اما اگر احساس ماجراجویانه ای می کنید ، کشیدن در بعضی از آستین های بالدار تیز شر یک راه برای بالا بردن چیزهاست .

همچنین می توانید در بالای چشم سایه چشم براق کنید ، اما اگر این کار را داشتید ، انتظار داشته باشید که کلاههای تان در طی روز به تدریج بیشتر از رول 'n' استفاده کنند.

بهترین مارک لوازم ارایشی در ایران براق ,سایه ,جدید ,دلار ,درخشش ,فورد ,دوست دارم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تخفیف ویژه فقط برای امروز نهال گردو عیب یاب کابل برق استان اصفهان09902854311 rasedf اخبار اینترنتی مادرید فا بروز باشی